Usługi hydrauliczne

Wolf Serwis Firmowy specjalizuje się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu urządzeń grzewczych oraz wentylacyjnych firmy Wolf na terenie całego kraju.
Współpracując z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami oraz instalatorami wyszkolonymi w siedzibie firmy Wolf GmbH w Mainburgu  naszym Klientom możemy zaoferować kompleksowe usługi z zakresu:

 • pomp ciepła
  Zajmujemy się wykonawstwem i montażem pomp ciepła, które dobieramy zgodnie z indywidualnymi potrzebami i możliwościami naszych Klientów.
 • kotłowni
  Projektujemy, obsługujemy i serwisujemy, a także modernizujemy kotłownie gazowe i olejowe. Obsługujemy również kotłownie węglowe i na bio-masę.
 • instalacji solarnych
  Świadczymy szeroki zakres usług – w tym serwisowych – w zakresie słonecznych instalacji grzewczych i energetycznych. Pomagamy w doborze właściwych kolektorów słonecznych i zajmujemy się ich montażem.
 • klimatyzacji i wentylacji
  Obsługujemy i serwisujemy instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. 
 • instalacji sanitarnych
  Myśląc o wygodzie i bezpieczeństwie swoich Klientów oferujemy kompleksowe usługi z zakresu     projektowania, obsługi i serwisu instalacji wodno-kanalizacyjnych i hydrantowych.
 • instalacji gazowych
  Oferujemy szeroki zakres usług w ramach obsługi, serwisowania i modernizacji instalacji gazowych. Na życzenie Klienta możemy wykonać stosowne pomiary i sprawdzić szczelność aktualnie eksploatowanej instalacji.
 • odkurzaczy centralnych
  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy usługi związane z obsługą oraz serwisowaniem systemów odkurzaczy centralnych. W razie potrzeby służymy również radą i pomocą w doborze odpowiedniego systemu dla Państwa firmy lub domu.

Wszystkie urządzenia dobieramy tak, aby ich eksploatacja była optymalna i energooszczędna. Ponadto, kupione u nas i zamontowane przez naszych specjalistów urządzenia objęte są specjalnym programem serwisowym.  
Nasi Klienci cenią jakość oferowanych przez Wolf Serwis Firmowy usług, konkurencyjne ceny, zaangażowanie naszych pracowników i terminowość, z jaką realizujemy wszystkie przedsięwzięcia i inwestycje.
Usługi świadczone przez Wolf Serwis Firmowy  w budownictwie mieszkaniowym objęte są 8% stawką podatku VAT!